DYSTRYBUTOR: rynny Nicoll, rynny metalowe, akcesoria Groemo, blacha płaska, kable grzejne Elektra, płyty PCV Salux, impregnaty i inne

Salux PRISMA 3D - Nowość 2013

plyty_salux->salux logo.jpg 

 

 

 

 

NOWOŚĆ! Płyta SALUX® PRISMA® 3D

 
salux prisma 3d idealny dach

Płyty profilowane marki SALUX® PRISMA® są produkowane z wysokiej jakości materiałów z użyciem specjalnej technologii w skomplikowanym procesie produkcyjnym. Struktura płyty PRISMA 3D powoduje rozproszenie promieni słonecznych z efektem anty-oślepieniowym. Obróbki i montaż można dokonać we własnym zakresie, przy użyciu podstawowych narzędzi warsztatowych (wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa). Płyta łatwo się czyści, jest odporna na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Produkt podlega recyklingowi.

 

płyta prisma salux idealny dachpłyta prisma 3d salux idealny dach
   Profil płyty  Szer. w mm Dł. w mm  Gr. w mm   Kolory

 76/18
(76+/-1mm
18+/-2mm)

 1030  2000  2,5
(+/-0,2mm)
 przezroczysty, brązowiony

Zastosowanie. Zadaszenia tarasów, balkonów, wejść do budynków, wiat samochodowych, na pergole, ścianki ochronne przed wiatrem, jak też na szereg innych zastosowań.

Gwarancja. Płyta Salux Prisma jest produktem o wysokiej jakości. Gwarancji podlega okres 10 lat na odpornośc na grad o średnicy kulki do 15mm i prędkości do 60km/h, jak też wysoka przepuszczalność światła (75% wartości początkowej).

Warunkiem gwarancji jest ścisłe przestrzeganie naszych wskazówek odnośnie składowania i montażu. Lekkie zmiany koloru płyty, które mogą wystąpić w dłuższym okresie czasu, nie mają wpływu na jej funkcjonalność. Gwarancja ogranicza się jedynie do wartości płyty poprzez jej wymianę na płytę o conajmniej takiej samej wartości. Warunkiem uznania reklamacji jest natychmiastowe pisemne zgłoszenie szkody, jak też możliwość dokonania oględzin płyty. Płyty SALUX PRISMA produkowane są na bazie polichlorku winylu. Poprzez specjalny dobór materiałów płyty są trudnopalne, a płomień gaśnie, gdy jego źródło zostanie usunięte.

Wskazówki dotyczące składowania i montażu znajdziesz klikając tutaj

 

salux dreh quick podkładka dystansowa trapez idealny dach
  • uniwersalna
salux dreh quick podkładka dystansowa fala idealny dach
  • przezroczysta
salux dreh quick podkładka dystansowa śruby idealny dach
  • jednoosobowy montaż płyt

 

montaż płyt salux podkładki dystansowe dreh quick idealny dach średnica otworu 10mm
DrehQuick® włożyć i wkręcić
DrehQuick® przytrzymać palcem
wkręcić śrubę
pionowy montaż, nie dokręcać na siłę

 

 

 

 do góry
Idealny Dach Janecki Sp.j
Skórzewo, ul. Lipowa 11, 60-185 Poznań
 
admin